Komende zondag spelen wij met Kampelaar onze allerlaatste thuiswedstrijd aan de Votvinken. Het zal een emotionele zondagnamiddag worden maar wij hopen er toch ook een beetje een feest van te kunnen maken. Hoewel we SK Kampelaar zoals het nu bestaat enorm hard zullen missen, het gezond verstand zegt ons dat de toekomst samen met KSK Kampenhout minder onzeker zal zijn dan het vandaag het geval is en kijken dan ook hoopvol naar de toekomst. Ook al beseffen we maar al te goed dat er ons nog een lange weg wacht !

Wij willen dit moment uiteraard delen met onze trouwe sponsors, vrijwilligers en supporters die ons al jaren onafgebroken steunen en dus hebben bijgedragen aan de groei van ‘de Kampelaar’ !

En we zouden Kampelaar niet zijn als we dat niet zouden doen met een hapje en een drankje !!!

Kom dus zeker langs op zondag 30/04 om samen met ons afscheid te nemen van enkele decennia voetbalgeschiedenis in het "Votvinkenpark"...

 
Home