Vraag : Is je stickerboek van SK Kampelaar al volledig ???

Is het antwoord "Neen" ?
Kom dan vrijdagavond 15/04 zeker langs met je stickerboek en je dubbele (of driedubbele,  vierdubbele,... stickers) in de kantine van Kampelaar voor de allereerste STICKER RUILBEURS !!! Tijdens en na de jeugdtrainingen kunnen jullie volop ruilen met jullie collega-spaarders om jullie boek volledig te krijgen !

Is het antwoord "Ja" ?
Dan heb je geluk of heb je heel veel goeie vrienden en/of familieleden die geholpen hebben ;-) Ook dan ben je natuurlijk vrijdagavond meer dan welkom om je overtollige stickers te delen met alle andere leden van SK Kampelaar !

Is het antwoord "Ik heb geen stickerboek en spaar die stickers niet" ?
Dan ben je natuurlijk ook gewoon altijd welkom om een pintje of ander drankje te komen drinken in de kantine tijdens of na de training :-)
 
Home